ŠILTINIMAS

Namo stogo, fasado bei sienų šiltinimas

Mūsų įmonė UAB Prorensta gali pasigirti ir didžiuotis atliktų darbų kokbę ir darbų sąrašu, tai: namo, sienų, fasado, stogo ir grindų šiltinimo darbai.

Namo šiltinimas

Labai svarbu, kad šaltu metų laiku namas neišleistų šilumos iš vidaus, sulaikytų jį, tuo pačiu leisdamas pasišalinti kondensato garams nepridarant žalos sienoms ar luboms. Štai kodėl namo apšiltinimu privalo rūpintis meistrai, kurie šį darbą atlieka ne dešimtą kartą. Žinoma, galite darbų imtis ir patys, įsigyti ekovatos, popliuretaninių putų ar kitokių šiltinimo medžiagų ir greitai jomis apšiltinti savo namą. Taip, namo šiltinimo kaina bus kitokia, nei užsakius darbų atlikimą profesionalioje įmonėje. Sienų šiltinimas ekovata kaina skirsis nuo viso namo šiltinimo kainos priklausomai kokią rinksitės medžiagą šiltinimui. Tik keli klausimai, rinkdamiesi šiltinimo kainą ar visus darbus atliksite tiksliai, Jūsų sienos ar lubos bei namo kampai nepradės palyti ir ateityje neteks darbų atlikti pakartotinai? Tam ir yra mūsų specialistai bei kvalifikuoti meistrai, kurie gali padėti išvengti dažniausiai daromų klaidų.

Jūsų namo sienų plyšius užsandarinsime, apšiltinsime namą taip, kad kondensatas turės galimybę pasišalinti lengvai, neužsilaikant sienose, kas palaikys jas sausesnėmis ir šiltesnėmis. Neišleiskite šilumos iš namų, mes padėsime Jums ją išsaugoti.

Stogų šiltinimas

Mūsų įmonės šiltinimo meistrai primena, faktas, kad šiluma namą palieka būtent per nesandarų namo stogą. Suprantama, kad dėl to galima kaltinti ir stogdengius, bet, jei darbai jau atlikti ir defektai pastebėti tik šaltuoju metų laiku, tokiu atveju galime pasiūlyti stogo šiltinimo paslaugą. Tai ne sudėtingas procesas, kurį atlikus name bus sulaikoma kur kas daugiau šilumos, jame taps šilčiau ir jaukiau.

Grindų šiltinimas

Šalto oro patekimas į namą ar patalpas sukelia tam tikrą diskomfortą, kai norima pastate palaikyti didesnį šilumos kiekį, bet tam tikri techniniai trūkūmai to padaryti neleidžia. Todėl jaučiamas tam tikras nepatogumas.

UAB Prorensta šiltinimo meistrai jau yra susipažinę su esančiomis ar atsirandančiomis šilumos trūkumo namuose problemomis ir yra tinkamai pasiruošę padėti net ir tada, jei atrodo, kad padėti nebegali niekas. Įvairių konferencijų, parodų, techninių sprendimų seminarų dėka, mūsų meistrai profesionaliai padės išspręsti visas atsiradusias ar galinčias atsirasti ateityje problemas.

Šiltinimo darbų kaina

Dėl visų šiltinimo paslaugų atlikimo kainos verta kreiptis individualiai, nes kaip ir Jūsų namas ar patalpos yra individualiai unikalios, taip ir atlikimo darbų bei medžiagų kiekis bus skirtingas. Todėl norėdami pasidomėti dėl šiltinimo ekovata, poliuretaninėmis putomis, ar kitokia medžiaga kainos ar bendro namo šiltinimo kaina, susisiekite ir mes Jums pateiksime greitą ir konkretų pasiūlymą.

UAB Prorensta – Jūsų namo šilumos apsaugos garantas!