PAMATAI

UAB Prorensta pakonsultuos, patars ir įgyvendis visus Jūsų planus pagrindiniu klausimu – pamatų įrengimas Vilniuje.

Profesionalus pamatų įrengimas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje taip pat ir visoje Lietuvoje.

Visi savo klientus gerbiantys pamatų meistrai tiki, kad tik turint konkrečią informaciją apie būsimą projektą galima tęsti pokalbį ir apie pamatų įrengimą Vilniaus mieste bei kainą.

Tam, kad mūsų klientai galėtų apsispręsti lengviau pasirenkant darbų vykdytoją, norime Juos supažindinti ir jiems pateikti informaciją apie  siūlomų pamatų rūšis įrengimui:

  1. Poliniai pamatai – vieni tvirčiausių, bet ne pigiausių pamatų, kuriuos galima pasiūlyti ne tik Vilniuje. Tokio tipo pamatai gali būti betoniniai, gelžbetoninai, plieniniai ir mediniai. Pasirinktos medžiagos poliai yra kalami į žemę kas 1-1,5 metro atstumu (atstumas priklauso nuo namo konstrukcijos sudėtingumo). Pagal projekto sudėtingumą, polių kalimo gylis yra pasirenkamas nuo 9-10-11 metrų. Pamatų meistrai yra įsitikinę, kad grežtiniai pamatai padeda ne visada, tai priklauso nuo tam tikrų grunto savybių, todėl poliniai pamatai – tiems, kurie ieško itin patikimo pamatų tvirtumo.
  2. Gręžtiniai pamatai – dažniausiai pasirenkami pamatai Vilniaus mieste. Pamatų meistrai rekomenduoja šalčio tilto išvengimui rostverką įgilinti į žemę ne mažiau 34-66 cm, priklausomai nuo statyboms pasirinktos vietos Vilniaus mieste ar už jo ribų. Ieškantiems kokybės ir greito pamatų įrengimo, gręžtiniai pamatai – kaip tik Jums. Šio tipo pamatai pasižymi ilgaamžiškumu, yra patvarūs ir dabams sugaištama mažiau laiko, kas leidžia paspartinti patį statybų procesą, bei sutaupyti lėšų ir laiko. Tokius sprendimus renkasi visi, kurie bando išvengti graužikų patekimo ir atsiradimo namuose.
  3. Juostiniai pamatai. Savo puslapyje jau minėjome, kad pasirinktos stogo dangos medžiagos, bei pati stogo konstrukcija kuria tam tikrą krūvį, kurį patiea ne tik pačio stogo konstrukcijos, bet dideles apkrovas gauna ir nešančios sienos. Privalu atsižvelgti ir į namo apšiltinimo medžiagas, kurios taip pat prisijungs prie krūvio sienoms ir tuo pačiu, savrbiausiam namo pagrindui – pamatams. Vilniuje, tokio tipo pamatus renkasi jau pilnai suplanavę savo namo statybas užsqakovai, kurie jau žino, kiek medžiagu ir kokių bus panaudota sienų šiltinimui, stogo dengimui, todėl ramiai gali įvertinti ir darbų pradžią, juostinių pamatų užsakymą. Pamatų meistrai pataria, kad jei namo konstrukcijos nėra tokios masyvios, tokiu atveju verta rinktis paprastesnį ir pigesnį variantą.
  4. Plokštuminiai pamatai. Greičiausiai, kad esate girdėję posakį namas „vaikšto“. Taigi, toks pamatų tipas leidžia išvengti pamatų deformacijos ir šalčio tiltų. Suprantama, kad tokių pamatų įrengimui teks investuoti ir į pačio grunto tyrimų atlikimą, darbai atliekami ilgiau, nes sudėtingesni, bet… Pamatų ekspertai Vilniuje garantuoja, kad tokie pamatai leis išvengti namo pakrypimų ir sienų įskilimų, kas pasiteisina tikintis, jog tame gyvensite ilgiau nei 5 metus.
  5. Pamatų liejimas. Vilniuje galime ir išlieti pamatus Jūsų sklype ar pasirinktoje namo statybų teritorijoje, bet prieš tai rekomenduojame susisiekti su mumis, kad mūsų meistrai ir specialistai galėtu tinkamai įvertinti planuojamus darbus ir pateikti geriausią pasiūlymą.